הדברה בראשון לציון

מדביר בח

חברות הדברה בראשון לציון

 

ראשון לציון הינה מהערים הגדולות במדינה. כוללת בתוכה בתי ומגדלי מגורים, בתי מלון, חוף ים וטיילת, אולמות אירועים, בתי עסק רבים. באופן טבעי למדיי, גם חרקים ומכרסמים מסתובבים להם שם חופשי.

אם אתם בעלי עסק, אולם אירועים, מטבח של בית מלון או בעל דירה, בוודאי נתקלתם במזיק כלשהו, או שראיתם אחד המסתובב לכם בין הרגלים. אם אינכם יודעים כיצד לפתור הבעיה – התקשרו לקבלת שירות של מדביר בראשון לציון שיבצע עבורכם ההדברה.

אם אתם בעלי עסק למוצרי מזון, וודאי שלא תרצו פגיעה במוצרי המזון או במטבח. על כן, מומלץ כי תפנו למדביר בראשון לציון, המבצע הדברה ירוקה.

הדברה בראשון לציון

 

למה כדאי לכם לבצע הדברה ירוקה בראשון לציון ?

 

מדובר בהדברה הנקראת גם הדברה אקולוגית, המתבצעת מחומרים מהטבע, כאשר אין כל צורך לעזוב מקום ההדברה לאחר ביצועה למספר שעות. הרעילות שבחומרי ההדברה הירוקה הינם מזעריים, כאשר הם מתפרקים במהירות והופכים לירוקים, כך שלמעשה, החומרים אינם יכולים לסכן בריאות של בני הבית, העובדים או בעלי החיים. ההדברה הירוקה תותאם לעכברים, כפי שמותאמת לסוגי מזיקים אחרים הקיימים.

כשבאים להזמין מדביר או חברת הדברה שיבצעו העבודה, יש לוודא כי ברשותם רישיון המשרד להגנת הסביבה לצורך ביצוע של הדברה ירוקה כמו כן, יש לוודא כי המדביר מיומן ובעל מקצועיות בתחום.

מדביר בראשון לציון

 

ישנם מספר שיטות ליישם הדברה ירוקה :

  • הדברה אלקטרונית – באמצעותה מרחיקים או מחסלים העכברים. יעילה לבתים או למשרדים
  • הדברה ביולוגית – באמצעותה מוסיפים את ה"אויבים" של העכברים. מדובר בפיתרון שאין צורך להעזר בו בחברת הדברה, שכן במקרה של עכברים, חתול עשוי לבצע העבודה… עם זאת, לצורך פתרון מהיר יותר, ניתן להזמין אדם שעיסוקו הוא נחשים, כך שהעכברים יחוסלו במהרה.
  • הדברה אורגנית / טבעית – בעלת חומרים ידידותיים לאדם ולסביבה.

החלטתם להזמין מדביר בראשון לציון לביצוע הדברה ירוקה ? וודאו כי ברשותו רישיון היתר הדברה לצורך ביצוע ההדברה. כמו כן, בקשו הצעת מחיר וכן הסבר לגבי ההדברה, היעילות והסכנות שבה, על מנת שתוכלו להיות ערוכים כאשר יגיע אליכם לבצע.

 

קן צרעות בראשון

הדברה בראשון לציון
5 (100%) 4 votes