הדברה לפני מעבר לבית חדש

עוברים לבית חדש ? מזל טוב! חשבתם לעשות הדברה ?

 

בדרך כלל אנשים חושבים על הדברה כתגובה לבעיה של מזיקים שכבר נמצאו בתוך הבית. אך לא תמיד הדבר כך, ולפעמים כדאי לשקול הדברה לפני מעבר לבית חדש. קיימות במצב הזה אפשרויות שונות – ריסוס לבית, הדברה ירוקה, ועוד.

 

למה חשוב לבצע הדברה לפני כניסה לבית חדש ?

 

התשובה לשאלה הזו היא פשוטה להפליא: לפני שאתם חיים בתוך הבית, אם יש בעיה שהיא לא חמורה מאד מאד, לא תראו אותה. למה הכוונה? אם יש מגפה של ג'וקים, או משפחה של חולדות בבית אחד, יש סיכוי שאכן תראו את הבעיה ב3 ביקורים קצרים לפני שאתם בוחרים את הבית, ומעבירים לשם את כל החפצים שלכם. אך יש סיכוי הרבה יותר גבוה, שלא תשימו לב – כי פשוט אין זמן, ואתם טרודים בעניינים אחרים.

 

אך כשאתם בסופו של דבר כן נכנסים לבית החדש שלכם, פתאום אתם רואים כל דבר. כשאתם פורקים את הארגזים ומסדרים את כל הדברים במקומות החדשים שלהם, פתאום אתם נחפשים לפינות חדשות בבית שלכם, ואתם רואים את כל הבית כולו מזווית חדשה. אם הבית לא נקי ממזיקים – בשלב הזה כבר תשימו לב. אך אם נגיד את האמת, זה שלב גרוע מאד לגלות שיש בבית שלכם מזיקים. הלא כן?

 

לכן חשוב לדאוג להדברה לפני שאתם נכנסים לבית החדש. ומה כוללת הדברה? ההדברה הזו יכולה לכלול ריסוס לבית, מלכודות, ועוד, וכדאי לכם להתקשר למדביר מקצועי ולשוחח איתו על כך. המדביר כבר יגלה לבד איזה סוג הדברה כדאי לבצע – האם כדאי לעשות הדברת נמלים, או אולי הדברת פרעושים ? האם יש אפשרות לבצע את ההדברה בשיטה של הדברה ירוקה, או שאין אפשרות לכך? על כל השאלות האלו, מדביר מקצועי יידע כבר לענות.
כדאי לא להשאיר את ההדברה לרגע האחרון, כדי שתוכלו לסיים את התהליך ולאוורר את הבית לפני שמועד המעבר שנקבע. וזיכרו – לא מוותרים על מדביר מקצועי.

הדברה לפני מעבר לבית חדש
5 (100%) 2 votes

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>