הדברת חולדות

הדברת חולדות

הבדלים בין חולדות לעכברים

 

אנשים רבים מבלבלים בין גורמים שונים של משפחת המכרסמים. לעיתים הופכים את העכברים למסוכנים בלי לדעת אם אכן כך הדבר. בהקשר של חולדות, הרבה פעמים מתעוררת שאלה האם מדובר במכרסם מסוכן. ובכן, התשובה היא שכן. נשיכה של חולדה יכולה בהחלט להסב נזקים בריאותיים משמעותיים. חולדה שנושכת יכולה ליצור מחלות וזיהומים. נוסף על כך, נשיכה של חולדה נחשבת לנשיכה חזקה דבר שמסב כאב בפני עצמו. לכן, חולדות הן סוג מסוכן של מכרסמים ויש להתייחס אליהן בהתאם.

חולדה מצויה במלכודת

הדברת חולדות – מתחילים במניעה:

אם ידוע לכם שאתם גרים באזור שעשוי לשמש מקום מתאים לנוכחות של חולדות, או במקרים בהם אתם גרים בסמוך לוודאיות או שטחים פתוחים – כגון מגורים במושב, קיבוץ וכדומה, כדאי להתחיל את תהליך הדברת חולדות כבר בתחילת חייכם בבית על ידי מניעה. מניעה היא שלב חשוב מאד באם אתם מעוניינים להגיע לכדי הדברת חולדות. לעיתים, אם מונעים באופן אחראי ונכון את הגעת החולדות לשטח הפרטי שלכם, ניתן להימנע מצעדים חמורים יותר המערבים חומרי הדברה מסוכנים וכאלו שעשויים לפגוע בסביבה ולא רק בחולדות. האופן בו מונעים הגעה של חולדות הוא הרבה פעמים באמצעות שמירה על סביבה נקייה, סגירה של דלתות ופתחים אחרים בזמן שאין בהם שימוש, הדברה קלה בטרם עוברים לדירה המדוברת ועוד.

חולדה בבית

חולדות בבית

אם כבר גיליתם סימנים לכך שישנה חולדה בבית שלכם, כדאי לרוץ במהירות ולהזמין שירות של הדברה או לוכד חולדות – כמה שתפעלו מהר יותר, כך תוכלו למזער את הנזקים ואף לייעל את הפעולה של לכידת החולדה במהירות. חולדה בבית עלולה לגרום לבהלה רצינית ולנזק לרכוש ואף לפציעה של דיירי הבית על ידי נשיכה, ולכן מומלץ לקרוא במהרה לבעל מקצוע על מנת להרחיק את החולדה במהירות וביעילות מביתכם.

חולדה נורווגית בבית

עוד כדאי לדעת על הדברת חולדות

הדברת חולדות צריכה להיעשות באופן מקצועי. אחרת, היא יכולה להיות לא יעילה במידה מספקת. כמו כן, היא עשויה שלא להתגבר על הבעייתיות שקיימת בבית שלכם ולכן חובה לדאוג לשירות איכותי והדברה יעילה. סיבה נוספת שבגללה כדאי לבצע הדברת חולדות היא שהחולדות הן מזון לנחשים ולכן היכן שיש חולדות יש נחשים, ואז בנוסף לביצוע הדברת חולדות נאלץ להתקשר ולהיעזר בשירותים של לוכד נחשים.

חולדה מתה אחרי שאכלה רעל

הדברת חולדות מחיר

מחיר הדברה נגד חולדות בבניין מגורים

הדברת חולדות בבניין עד 4 קומות – 300 ש"ח

הדברת חולדות בבניין מעל 4 קומות – 380 ש"ח

* הדברה נגד חולדות בבניין נעשית בעיקר על ידי הצבת רעלים נגד מכרסמים בבורות ביוב ובמקומות נוספים על פי דעת המדביר, ולכן המחירים עלולים להשתנות לפי מספר בורות ביוב הקיימים בבניין ועל פי שיקולו של אותו מדביר חולדות.

חולדות בבניין

מחיר הדברת חולדות בבית פרטי

המחירים של הדברה נגד חולדות בבית פרטי נעים בין 300-500 ש"ח

* מחירי הדברה של חולדות בבית פרטי נקבעים על פי כמות הרעלים שאותו מדביר צריך להציב, והאם יש צורך בשימוש בתיבות האכלה נגד חולדות או במלכודות.

 

 

מחיר הדברת חולדות לעסק

מחירים של הדברה נגד חולדות לעסקים ניתן לקבל טלפונית בלבד.

מחירי הרחקת חולדות לעסקים עלולים להיות שונים מאוד ממקרה למקרה ותלויים בהמון פרמטרים, כגון: רמת נגיעות של חולדות במקום, גודל המקום, סוג העסק ועוד.

 

 

 

 

 

הדברת חולדות
5 (100%) 8 votes