הדברת עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים – תשאירו למומחים 

למצוא עכבר בבית, זוהי בהחלט חוויה מפוקפקת מאד. עכברים הם מכרסמים קטנים, שאולי נחמד לראות בתוך כלובים או בגני חיות, אך לבטח לא נעים לראות אותם מתרוצצים חופשי ברחבי הבית הפרטי. עכברים אמנם מפחדים, בדרך כלל, מבני אדם, ונוטים להסתתר מהם, אולם הם עדין עלולים להוות סכנה בעצם הימצאותם בבית. ראשית, עכברים נושאים בפרוותם פעמים רבות חיידקים שונים אשר עלולים לגרום למחלות. שנית, אם ישנם ילדים או תינוקות בבית, ישנה סכנה לנשיכה של העכבר. לכן, אם נמצא עכבר בבית, חשוב להיפטר ממנו בהקדם האפשרי.

הדברת עכברים בבית

לכידת עכברים בתוך הבית

 ברוב המקרים, כאשר מופיע עכבר בבית, מדובר בהופעה מקרית וחד פעמית. עכברים מופיעים בעיקר בדירות קרקע, או בקומות שמתחת לאדמה, אך הם עלולים להופיע גם בקומות גבוהות יותר, בעיקר אם ישנה בנייה באזור. עכבר אשר מופיע בבית, ניתן לבצע לכידת עכברים באמצעות מלכודות עכברים ביתיות הנמכרות בחנויות. המלכודות הנפוצות כיום הן מלכודות כלוב ומלכודות דבק. מלכודות כלוב מאפשרות לבני הבית לשחרר את העכבר לחופשי בשטח פתוח כלשהו, ואינן פוגעות בעכבר. אך במקרים רבים, מלכודות אלו גם אינן יעילות, והעכברים מצליחים להתחמק מהן. הסוג השני הוא מלכודות דבק, אשר לוכדות את העכבר מבלי יכולת להשתחרר, ובכך למעשה הורגות אותו.

לכידת עכברים

לגלות עכברים בבית זו סיטואציה מלחיצה

כאשר מופיע עכבר בבית, כל הנראה הסיבה היא שישנה מושבה של עכברים בקרבת מקום לדירה. במקרה כזה, מומלץ מאד להזמין הדברה מקצועית, על מנת להדביר את העכברים באופן סופי ומוחלט. הדברת עכברים נעשית באמצעות הנחה של רעל עכברים במקומות מתאימים, אותם יכול לזהות המדביר המקצועי. אין להתעסק עם רעל עכברים באופן עצמאי, מכיוון שהוא מסוכן מאד גם לבני אדם. מדביר מקצועי יידע היכן וכיצד להניח את הרעל, כך שידביר היטב את העכברים ולא יהווה סכנה לילדים או מבוגרים, וגם לא לחיות אחרות.

מלכודות עכברים

הדברת עכברים או חולדות לבית או לעסק

מלבד העכברים הרגילים, ישנם גם חולדות, אלו הם מכרסמים מסוכנים. אם נתקלים בחולדה בבית, יש לקרוא במהירות לשירות של לוכד חולדות מקצועי, אשר ילכוד את המכרסם בצורה בטוחה, מבלי להזיק לבני הבית.

מדביר עכברים

הדברת עכברים
5 (100%) 14 votes