הדברת פרעושים

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים מבוצעת לצורך הרחקה של פרעושים מאזורכם. באם אתם חשים שישנם פרעושים בסביבה שלכם או שאולי אתם אף מצליחים לאתר אותם, יש לפנות במהרה לשירותים של הדברת פרעושים על מנת לטפל בבעיה. חברתנו הינה חברת הדברה אשר מעניקה שירותי הדברה מתקדמים ומקיפים נגד פרעושים, במקרה של הימצאות פרעושים במקום מגורכם – מומלץ לא לחכות ולבצע הדברה במהירות האפשרית על מנת למנוע התרבות והתפשטות אל מקומות נוספים בבית.

פרעוש

מה זה פרעוש ?

פרעוש הוא סוג של חרק אף כי לעיתים מבלבלים ומשייכים את הפרעוש לקבוצה של טפילים מסוימים שאינם כלולים במשפחת החרקים. האופן בו פרעוש מתנהל מלווה בדרך כלל בהיצמדות "למארח". המארח יכול להיות כלב, חתול וכמובן שגם כל אחד מאיתנו. כאשר פרעוש עובר ממארח אחד לשני, בדרך כלל הדבר מבוצע על ידי קפיצות. לפרעוש יכולת מרשימה בהחלט לקפוץ לגבהים ומרחקים גדולים במיוחד. כאשר פרעוש נמצא במקום מסוים, הוא עשוי להחדיר את רוקו ל-"מארח" שלו. נוכחותו וכן פעולה זו של החדרת הרוק, עשויה לגרום לגרד, אדמומיות ואף חוסר נוחות. לכן, הרבה פעמים פרעושים מדוברים בהקשר של גירודים מטרידים. לבסוף, כדאי לדעת שהפרעושים קטנים במיוחד וקשה להבחין בהם בקלות. עובדה זו מקשה על איתורם ועל שיוך הסימפטומים המופיעים בשטח למקור לסימפטום שהינו למעשה הפרעוש.

הדברת פרעושים

למה מבצעים הדברת פרעושים אך ורק על ידי מדביר מקצועי ?

הרבה פעמים, הדברה מבוצעת באופן פרטי. למשל, על ידי ריסוס עצמאי בעזרת חומרי ריסוס נמכרים ברשתות. אולם, הדברת פרעושים ללא ספק מחייבת מדביר מקצועי. הסיבה הינה כזו – הדברת פרעושים מחייבת טיפול גם בפרעושים עצמם וגם בביצים שלהם ובשאר השאריות שהם משאירים אחריהם. ללא טיפול מקיף שכזה היורד עד לרמה של איתור הביצים המועדות לבקיעה והבאה של פרעושים נוספים, אין משמעות להדברה בכלל. כמו כן, חשוב לדעת שישנם חומרי הדברה שנמכרים בחנויות אך הפרעושים לחלוטין חסינים להם. לכן, עדיף לפנות לאדם מקצועי ומוכר.

פרעושים על כלב

הדברה ירוקה נגד פרעושים 

אם רציתם לבצע הדברה ירוקה לצורך הדברת פרעושים, כדאי לדעת שהדבר בהחלט אפשרי. כחלק מהניסיון לצמצמם את הפגיעה בסביבה עקב שימוש בחומרים רעילים כגון חומרי הדברה, יש חשיבות רבה לשימוש בחומרי הדברה ירוקה בכל סוגי ההדברה ונגד כל סוגי המזיקים על מנת לשמור על עצמכם ועל הסובבים אתכם.

ריסוס נגד פרעושים ופשפשים

ריסוס נגד פרעושים או פשפשים נעשה בצורה שונה מריסוס נגד תיקנים או נמלים, המדביר יבצע ריסוס בעזרת שילוב של כמה חומרי הדברה על מנת להילחם בפרעושים, ויבצע ריסוס של כל השטח לעומת ריסוס נגד תיקנים שמרססים רק את ההיקף. ריסוס נגד פרעושים דורש מהמדביר להשתמש ביותר חומר הדברה.

פרעושים על חתול

 

הדברת פרעושים מחיר

מחיר הדברת פרעושים בדירה

ריסוס נגד פרעושים בדירת 2 חדרים – 300 ש"ח

בדירת 3 חדרים – 350 ש"ח

בדירת 4 חדרים – 400 ש"ח

בדירת 5 חדרים – 450 ש"ח

* מחיר הדברה נגד פרעושים בבית קרקע עלול להשתנות על פי הגודל של החצר.

הדברה נגד קרציות

מחיר הדברת פשפשים / קרציות בדירה

ריסוס נגד פשפשים בדירת 2 חדרים – 250 ש"ח

הדברת פשפשים בדירת 3 חדרים – 300 ש"ח

בדירת 4 חדרים – 350 ש"ח

בדירת 5 חדרים – 400 ש"ח

* מחירי הדברה נגד פשפשים וקרציות לא כוללים חצר בבתי קרקע או דירות גן.

הדברת קרציות

הדברת פרעושים קרציות ופשפשים בעסק

מחירים להדברת פרעושים ופשפשים לעסק יינתנו אך ורק בטלפון לאחר בירור פרטים נוספים.

 

הדברת פרעושים
4.6 (91.91%) 47 votes