לוכד חולדות בתל אביב

לוכד חולדות בתל אביב

לוכד חולדות בתל אביב – ואין יותר חולדה בבית !

לוכד חולדות תל אביב – לכידת חולדה היא נושא מורכב מאד ולא פשוט כלל. אם יש לכם חולדה בבית, חשוב מאד שתזמינו לוכד חולדות בתל אביב בעל ניסיון וידע בתחום, על מנת להיפטר מן החולדות בצורה יעילה ובטוחה.

לכידת חולדות יעילה ומהירה

 

חולדות שייכות למשפחת היונקים, והן ידועות בתכונות המיוחדות שלהן. החולדות נחשבות לחיות אינטליגנטיות מאד, ויש להן חושי ריח ושמיעה מפותחים מאד. לחולדות יש כושר הישרדות גבוה מאד – הן יכולות לחיות אפילו בטמפרטורה של מינוס 30 מעלות. בנוסף, החולדות חכמות, ויכולות לקשר בין אכילה של חומרים רעילים למוות של חולדות אחרות, לכן  קשה מאד להדביר חולדות בשיטות רגילות. הן יודעות להימלט ממלכודות, ויש צורך בשיטות מתוחכמות על מנת ללכוד אותן. אם יש לכם חולדה בבית, אתם צריכים בוודאות סיוע של לוכד חולדות מקצועי.

מה עושים כשיש חולדה בבית ?

 

ראשית, מזמינים לוכד חולדות בתל אביב. לוכד החולדות ימליץ על פעולות שונות אשר יקשו את חייה של החולדה בבית. באופן כללי, המטרה היא לאטום את החדרים ואת הפתחים, ו"לכלוא" את החולדה בחדר אחד, על מנת לצמצם את מקומות פעילות החולדה. שלב נוסף הוא למנוע מן החולדה להגיע למקורות מים ומזון. בשלב הבא, לוכד חולדות בתל אביב ישתמש בחומרי הדברה מוסווים באמצעות שתיה, אבקה וכדומה. את החומרים הללו מניחים בתוך תיבות האכלה אשר מונעות חשיפה של חיות מחמד או ילדים לחומרי ההדברה המסוכנים. מלבד חומרי ההדברה, ישנה אפשרות להציב מלכודות מיוחדות המיועדות לחולדות. ישנן מלכודות אשר הורגות את החולדה באופן מידי, ולעומתן מלכודות אשר לוכדות את החולדה בעודה בחיים. לוכד חולדות מקצועי יזהה את ההתנהגות של החולדה ויחליט על אמצעי הלכידה או ההדברה היעילים ביותר במצב הקיים.

החשיבות של הדברת חולדות

 

חולדות הן בעלי חיים אשר נוטים להעביר מחלות. מגע עם חולדות עלול להוביל למחלות אשר קיימות בפרווה שלהן ובצואה שלהן, ולהביא למצבים של סכנת חיים. לכן חשוב מאד לבצע הדברת חולדות ולסלק אותן מקרבת בני אדם. עם זאת, גם חומרי ההדברה מסוכנים לאדם, לכן חשוב להשתמש בהם בצורה מקצועית בלבד.

 

לוכד חולדות בתל אביב
4.8 (95%) 8 votes

1 Comment

  1. שילה גנות

    אין מילים לתאר איזה לוכד חולדות הגיע אלי, מקצוען אמיתי, אדם מקסים וחביב, הגיע במהירות, נתן שירות מהיר, במחיר מאוד סביר, פשוט הציל אותי ממליצה מכל הלב.

    Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>