מתי מומלץ להזמין מדביר עכברים

מתי מומלץ להזמין מדביר עכברים ?

 

התעוררת בלילה למשמע כרסומים ורישרושים. קמת לאיזור בו שמעת פחות או יותר את הרעש. אתה מדליק את האור אך לא רואה דבר. כעת אתה שומע את הרעש מכיוון אתר בבית. עד שאתה מגיע לשם, הרעש שוב נפסק. לפתע! אתה רואה משהו קטן עם זנב ארוך רץ לך בין הרגלים! עכבר!!

עכברים עשויים להופיע בכל מקום. כאשר הם מופיעים, לא בהכרח מדובר על מקום לא הגייני, שכן עשויים להגיע מהחצר, מחדר המדרגות או מטיפוס על קירות. עכברים לרוב מתמקמים במקומות חשוכים המכילים מזון, כך שבעיקר ניתן לאתרם במזווה. יכולים להופיע בבתים, הן פרטיים והן משותפים, בבתי עסק, מסעדות, בתי מלון ובעצם בכל מקום, שכן מדובר בחיה קטנה וזריזה ביותר.

החלטתם לבצע הדברת עכברים

 

 מומלץ לבצעה בזמן שגיליתם את העכבר, שכן אין לדעת אם מדובר בזכר או נקבה, כאשר אם מדובר בנקבה, ייתכן כי תבצע המלטה של מספר עכברים קטנים שיסתובבו לכם בין הרגליים, על כן, עדיף לסיים סוגיית ההדברה עוד בהתחלה.

אם החלטתם להזמין מדביר עכברים, כדאי שתדעו שהמחירים בשוק לביצוע הדברת עכברים נעים בסביבות ה-250 ל-450 ש"ח, במרבית המקרים המחיר ישתנה בהתאם לגודל המקום. על כן, כאשר אתם מתקשרים לבצע סקר שוק בנושא, כדאי שתדעו באילו מחירים מדובר.

מדביר עכברים במרבית המקרים מבצע הדברה נגד כל סוגי המכרסמים לכל סוגי המכרסמים, אפשרויות דומות להדברה

יש לזכור כי עכברים יכולים לפגוע בהתנהלות של הבית וכן בזריקת אוכל רב, שכן מחשש לחיידקים כל מזון שקיים חשש שכורסם על ידי עכבר, ייזרק. כמו כן, עשויים לפגוע ביבול חקלאי על ידי כרסומו, או על ידי הותרת גלילי צואה שיזהמו הגידולים ויהפכו אותם לבלתי אפשריים למכירה לשוק.

אם החלטתם לוותר על המלכודות הביתיות, הן אלו שהורגות את העכברים והן אלו המותירות אותם בחיים, והחלטתם ללכת על הדברה, מומלץ לוודא באיזה סוג הדברה מדובר מול המדביר עמו אתם משוחחים.

מתי מומלץ להזמין מדביר עכברים
5 (100%) 4 votes

1 Comment

  1. אלי

    מדבירים מעולים ממליץ בחום!
    מדביר עכברים וחולדות

    Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>