הצילו, יש לי פשפש המיטה !

 

מזיקים בבית הם תמיד דבר מרגיז ומציק במיוחד. אך כאשר מדובר בפשפשים, המצב גרוע עוד יותר. פשפשים הם חרקים קטנטנים אשר מתחבאים בעיקר בתוך וצרי טקסטיל בבית, ובמיוחד במיטות, שם הם מקבלים חום, וגם השנה בשעות הלילה. קשה מאד להיפטר מפשפשים, ולכן חשוב להזמין הדברת פשפשים מקצועית מהר ככל האפשר, אם מתגלים פשפשים בבית. אם יש לכם כלב או חיית מחמד אחרת, זכרו שהסיכון להימצאות פשפשים במיטה שלכם גדלה באופן משמעותי.

ריסוס פשפש המיטה

הדברת פשפשים

 

הדברת פשפש המיטה נעשית במספר שלבים, כאשר ראשית שואבים את כל המקומות המועדים בעזרת שואב אבק תעשייתי עוצמתי במיוחד, ולאחר מכן מבצעים הדברה ממוקדת, לעיתים מספר פעמים עד שהפשפשים כולם ממוגרים. הדברת פשפשים צריכה להיעשות עד שהבית נקי לחלוטין מן הפשפשים, שאם לא כן – הם יחזרו, ומהר. הפשפשים גורמים לנזק רב, לגרד ופצעים ולהרבה חוסר נעימות, ולכן חשוב מאד להדביר אותם במהירות האפשרית.

הדברת פשפש המיטה

ריסוס לבית נגד פשפש המיטה

 

ריסוס לבית נעשה כאשר ישנם מזיקים שונים אשר מחליטים לקבוע את מקומם בבית. ריסוס לבית נגד פשפש המיטה יכול להיעשות עם מגוון של חומרים, וחשוב לבחור במדביר מקצועי ומומחה, אשר יידע להתאים את חומרי הריסוס לסוג המזיקים שקיימים בבית. ריסוס בבית שמיועד לביצוע הדברת פשפש המיטה למשל, צריך להכיל חומרים מסוימים, ייעודיים להדברת פשפשים. ריסוס לבית נגד נמלים עשוי שלא להשפיע כלל על פשפשים, וכן הלאה. כמובן, בכל ריסוס לבית חשוב להקפיד על כללי הבטיחות, על מנת למנוע נזקים.

פשפשהמיטה

הדברה ירוקה נגד פשפשים

 

הדברה ירוקה היא שם כולל להרבה סוגים של הדברה, אשר נועדו למנוע נזק לאיכות הסביבה. מרבית חומרי ההדברה הרגילים מכילים חומרים המזיקים לשכבת האוזון ולאיכות האוויר. החומרים הללו גם עלולים לפגוע בבעלי חיים אחרים שאינם מזיקים, ובמקרים חמורים אף בבני אדם. הדברה ירוקה מונעת את הבעיות הללו, ועושה שימוש בחומרים טבעיים בלבד, או בשיטות הדברה שאינן גורמות לנזק אלא מבצעות באופן ממוקד סילוק של המזיקים מן הבית. במידת האפשר, הדברה ירוקה היא המומלצת ביותר.

פשפש המיטה לאחר הדברה

פשפש המיטה
5 (100%) 5 votes

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>